MPR Recruitment

Zamieszczono

MPR Recruitment to nowa, Profesjonalna Agencja Rekrutacyjna. Specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników z terenu całej Polski oraz Irlandii, na różne stanowiska oferowane przez firmy działające w Irlandii. Posiadamy bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu służymy efektywną pomocą w znalezieniu pracy w wielu kategoriach. Oto sektory pracy, w których pomagamy znaleźć zatrudnienie: Budownictwo (praca zarówno fizyczna, jak i umysłowa), Księgowość i Finanse, Architektura, Inżynieria, Administracja Biurowa, HR, IT i Telekomunikacja, Logistyka i Transport, Zdrowie i Opieka, Nieruchomości, Hotelarstwo oraz Produkcja.

MPR Recruitment ma na celu zapewnianie doskonałego serwisu naszym Partnerom Pracodawcom, poprzez pozyskiwanie talentów na różnorodne stanowiska pracy. Wszystkich naszych kandydatów starannie sprawdzamy pod względem kompetencji, doświadczenia oraz niezbędnych umiejętności komunikacji w języku angielskim. Zawsze dbamy o naszą renomę poprzez zapewnianie jakości zatrudnienia dla naszych Partnerów Pracodawców.

Naszym celem jest również wspieranie, zarówno pracodawców, jak i pracowników w procesie osiągnięcia ich planów. Wszystkim pracownikom zatrudnionym poprzez MPR Recruitment oferujemy pełną pomoc w realizacji tych planów.

Pracodawcy

Print/Share this article