O nas

Zatrudniamy pracowników z Polski

MPR Recruitment to nowa, Profesjonalna Agencja Rekrutacyjna. Specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników z terenu całej Polski oraz Irlandii, na różne stanowiska oferowane przez firmy działające w Irlandii. Posiadamy bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu służymy efektywną pomocą w znalezieniu pracy w wielu kategoriach. Oto sektory pracy, w których pomagamy znaleźć zatrudnienie: Budownictwo (praca zarówno fizyczna, jak i umysłowa), Księgowość i Finanse, Architektura, Inżynieria, Administracja Biurowa, HR, IT i Telekomunikacja, Logistyka i Transport, Zdrowie i Opieka, Nieruchomości, Hotelarstwo oraz Produkcja.

Nasze wartości

MPR Recruitment ma na celu zapewnianie doskonałego serwisu naszym Partnerom Pracodawcom, poprzez pozyskiwanie talentów na różnorodne stanowiska pracy. Wszystkich naszych kandydatów starannie sprawdzamy pod względem kompetencji, doświadczenia oraz niezbędnych umiejętności komunikacji w języku angielskim. Zawsze dbamy o naszą renomę poprzez zapewnianie jakości zatrudnienia dla naszych Partnerów Pracodawców.

Naszym celem jest również wspieranie, zarówno pracodawców, jak i pracowników w procesie osiągnięcia ich planów. Wszystkim pracownikom zatrudnionym poprzez MPR Recruitment oferujemy pełną pomoc w realizacji tych planów.

Polityka Prywatności

My, w MPR Recruitment Ltd (Murray Polska Recruitment) przykładamy ogromną wagę do ochrony prywatności powierzonych nam informacji. Gwarantujemy, że wszelkie dane powierzone nam przez Państwo, będą przechowywane w bezpieczny sposób. Dokument ten wyjaśnia w jaki sposób korzystamy z Państwa danych osobowych oraz jakie przysługują Państwu prawa w stosunku do tych danych.

Pełny dokument naszej Polityki Prywatności dostępny jest na tej stronie.